Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnego działania strony. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Bączek Simple Top, tre

Bączek to uniwersalna zabawka, tak samjedna z bardziej rozpoznawalnych i uniwersalnych zabawek na całym świecie

  • ręczne wykonanie oraz zastosowanie materiały jakim jest drewno powoduje że zabawka wykończona jest perfekcyjnie wykończona i niezwykle bezpieczna

  • poza funkcją zabawki służy jako przedmiot relaksujący - odrywa od nużącej pracy przed komputerem, pomaga na oderwanie wzroku od ekranu i zebranie myśli

Bączek, poza standardową funkcją klasycznej zabawki, umiejętnie relaksuje podczas pracy przed komputerem, będąc jednocześnie dobrze zaprojektowanym przedmiotem na biurku.

Bączek w całości wykonany jest z drewna bukowego modyfikowanego termicznie. Drewno to cechuje się zwiększoną o 50% stabilnością kształtu i wymiaru, a do tego jest jednym z najtwardszych gatunków dostępnych na rynku.

Bączek to jedna z najstarszych zabawek stale odnajdywanych na stanowiskach archeologicznych. Zabawki te istnieją od czasów starożytnych. Powstały niezależnie w wielu kulturach na całym świecie i są jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedmiotów użytkowych.

Projektant
  • Anna Banout
Kolor
Brązowy
Tworzywo
Drewno: inne
Wysokość
14 cm
Średnica
8 cm
Znajdź podobne
123,20 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
O marce
Model 3D
  • Inne produkty z tej kategorii
  • Ostatnio zakupione
  • Być może spodoba Ci się także