Dywan Pebble Rug Jasny Szary 200x300xcm, Muuto

Kolor
Szary jasny
Tworzywo
Tkanina: wełna
Styl
  • Boho
Szerokość
200 cm
Wysokość
300 cm
Pebble Rug ma różnorodną i przyjemną w dotyku powierzchnię, inspirowaną zmysłowym uczuciem chodzenia po kamienistej plaży. Dzięki ręcznie tkanej strukturze i wykorzystaniu miękkich, wełnianych pętelek oraz solidnej płóciennej podstawy z chłodnej przędzy jutowej otrzymujemy kontrastowe ale bardzo oryginalne połączenie. Pebble Rug ma wyraźną i nowoczesną teksturę nadającą pomieszczeniu przytulny wygląd.

Pebble Rug jest wykonany z 60% wełny i 40% włókien jutowych, naturalnych materiałów, które są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Należy pamiętać, że kolor dywanu Pebble może się różnić ze względu na naturalny kolor bazowy wełny. Należy pamiętać, że wszystkie rozmiary dywanu Pebble mają tolerancję rozmiaru +/- 2%, co oznacza, że ​​wymiary dywanu mogą się różnić o maksymalnie 2%. Dywan jest dostarczany z płóciennym podkładem wyklejonym syntetycznym lateksem, który zapewnia, że ​​dywan leży gładko na podłodze.

Do czyszczenia plam lub plam polecamy profesjonalne pranie chemiczne. Unikaj czyszczenia wodą, ponieważ może to uszkodzić produkt.

Dodatkowe informacje Należy pamiętać, że wszystkie rozmiary dywanu Pebble mają tolerancję rozmiaru +/- 2%, co oznacza, że ​​wymiary dywanu mogą się różnić o maksymalnie 2%.

25873
8.195,00 PLN
W magazynie
Szary jasny
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D
  • Inne produkty z tej kategorii
  • Być może spodoba Ci się także