Chef's mate- młynek do pieprzu, odlew- mosiądz

Kolor
Złoty
Tworzywo
Metal: mosiądz
Styl
  • Minimalistyczny ,
  • Nowoczesny ,
  • Nowojorski ,
  • Tradycyjny ,
  • Vintage
Szerokość
6 cm
Wysokość
13.5 cm

Młynek do pieprzu serii Chef’s mate, wykonano z odlewu mosiądzu. Posiada 100% metalowy mechanizm 3Dcut system, zaprojektowany tak, by naprawdę mielić ziarna pieprzu, a nie tylko rozcierać, co potęguje ich smak i aromat. Większość młynków jedynie rozciera ziarna, co drastycznie ogranicza uwolnienie ich smaku. Mechanizm można regulować, dzięki czemu ziarna można mielić zarówno grubo jak i drobno- w zależności od Twoich preferencji. Każdy młynek wyposażony jest w pojemniczek do przechowywania świeżych ziaren. Posiada specjalny, boczny podajnik, który ułatwia uzupełnianie ziaren w młynku.

 

System 3Dcut działa w trzech fazach:

1. Zatrzymanie ziaren i ich wstępne rozbicie.

2. Cięcie na mniejsze części.

3. Mielenie w małych zębach młynka.

 

Młynki zostały wykonane ręcznie w Grecji i spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności. Młynki Alexander to sprawdzony produkt, który istnieje na rynku od 1977 roku, nieprzerwanie ciesząc się uznaniem i popularnością na całym świecie.

mechanizm: 3Dcut, metalowy mechanizm mielący z możliwością regulacji grubości mielenia.

korpus: odlew, nielakierowany mosiądz; długie ramię ułatwiające mielenie, otwarta stopka, podstawa z kołnierzem dla stabilności.

KONSERWACJA: czyścić miękką, wilgotną szmatką. Nielakierowany mosiądz ulega utlenianiu (patynowaniu), przebarwienia można usuwać za pomocą przeznaczonych do tego środków. Nie używać ostrych środków chemicznych, które mogą zarysować powierzchnię.

 

6
460,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D