Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnego działania strony. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Masz pytanie? Zadzwoń 660 624 040

Okap Cylindro Isola 39.5 Black Shadow

Klasa energetyczna: B, wyspowy, szer. 39 cm, sterowanie elektroniczne, klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LCD, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 742 m3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: stal lakierowana na czarno, oświetlenie POWER LED 4x3W, dodatki: timer.

Okap wyspowy Cylindro Isola 39.5 Black Shadow to urządzenie, które sprawdzi się doskonale w nowocześnie urządzonych kuchniach, w których liczą się funkcjonalne rozwiązania oraz niebanalny design. Zastosowanie okapu umożliwi aranżację wyspy kuchennej jako wygodnej powierzchni roboczej do gotowania.

Wysoka wydajność: 312 - 742 m3/h
Bardzo cicha praca: 46 - 66 dB
Wysokość regulowana: 86,5 - 116,5 cm

Funkcjonalności:
- Okap wyspowy Cylindro Isola 39.5 Black Shadow może pracować w dwóch trybach – jako pochłaniacz lub jako wyciąg. Wyciąg odprowadza powietrze na zewnątrz – kanałem wentylacyjnym (musimy posiadać dostęp do niego). Natomiast pochłaniacz oczyszcza powietrze z zabrudzeń, po czym zostaje ono wprowadzone z powrotem do pomieszczenia.
- Urządzenie pracuje wraz z dwoma rodzajami filtrów. Filtr aluminiowy stanowi podstawowy element wyposażenia okapu – gromadzi on tłuste cząsteczki co sprawia, że nie osiadają one na meblach oraz sprzętach kuchennych. Natomiast filtr węglowy zalecany jest do zakupienia w przypadku, gdy okap działa w trybie pochłaniacza (kaseta CSC 306 - opcjonalnie).
- Okap wyspowy Cylindro Isola 39.5 Black Shadow to urządzenie bardzo wygodne w sterowaniu – odbywa się ono elektronicznie za pomocą klawiszy Soft-Touch. Ponadto okap jest wyposażony w wyświetlacz LCD.
- Okap zaopatrzono też w energooszczędne oświetlenie typu LED, które zapewnia komfortowe warunki do przygotowywania posiłków.
- 3 stopnie prędkości oraz funkcja boost sprawiają, ze można idealnie dostosować pracę urządzenia do stopnia natężenia oparów w pomieszczeniu.
- Okap posiada także wyłącznik czasowy. Timer można nastawić na czas 10 do 90 minut.

Materiały:
Do wykonania sprzętu zastosowano stal szlachetną (nierdzewną) oraz stal lakierowaną.
Kolor
Czarny
Tworzywo
Metal: stal
Styl
  • Industrialny
  • Loftowy
  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Skandynawski
Szerokość
39 cm
Wysokość
86.5 cm
Średnica
39 cm
Znajdź podobne

HEWENO_ISOLA_39.1_INOX_3ds (Heweno_Isola-3DS.7z, 225 Kb) [Pobierz]

HEWENO_ISOLA_39.1_INOX_c4d (Heweno_Isola-C4D.7z, 4,117 Kb) [Pobierz]

HEWENO_ISOLA_39.1_INOX_fbx (Heweno_Isola-FBX.7z, 4,636 Kb) [Pobierz]

HEWENO_ISOLA_39.1_INOX_obj (Heweno_Isola-OBJ.7z, 562 Kb) [Pobierz]

3.499,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
O marce
Model 3D
  • Ostatnio zakupione
  • Być może spodoba Ci się także