Zestaw Papyrus A' la Carte

Kolor
Biały
Tworzywo
Porcelana
Styl
  • Loftowy ,
  • Minimalistyczny ,
  • Nowoczesny
Szerokość
29 cm
Średnica
29 cm

Rosenthal.

A' la Carte.

Zestaw porcelanowy Papyrus.

Średnica talerza: 29 cm.

Średnica talerza głębokiego: 22 cm.

Średnica miseczki: 18 cm.

Pojemność miseczki: 0,49 l.

A la Carte to projekt brytyjskiego duetu designerów Robina Platt'a i Cairna Young'a. Pracowali oni razem przez wiele lat dla takich firm jak Koziol, Driade, Sawaya&Moroni. Projektowali meble, sztućce i naczynia. W 2006 roku we współpracy z manufakturą Rosenthal stworzyli kolekcję porcelany A la Carte. Zestawy misek, talerzy i miseczek śniadaniowych mają prostą geometryczną formę. Są pozbawione jakichkolwiek zdobień i świetnie pasują do minimalistycznych, oszczędnie urządzonych przestrzeni.

Kolekcja dostępna jest w sześciu wersjach o egzotycznych nazwach: Tatami, Poncho, Scoop, Origami, Nimbus i Papyrus. Już podczas premiery na paryskich targach Maison et Objet, A la Carte zdobyło pierwszą nagrodę za design.

W Niemczech ambasadorką projektu A la Carte została Sarah Wiener, znana berlińska restauratorka. Zachwycona awangardową formą porcelany A la Carte skomponowała gamę potraw według własnych nietuzinkowych przepisów kulinarnych, które postanowiła podawać podczas ekskluzywnych przyjęć wyłącznie na porcelanie Rosenthala.

19746 800001 29223
745,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D
  • Inne produkty z tej kategorii
  • Być może spodoba Ci się także