Ummo

Decydując się na Ummo, masz pewność, że spośród zróżnicowanej oferty wybierzesz właśnie ten produkt, który wypełni wszelkie Twoje oczekiwania i nada wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wyroby marki dają możliwość gry światłem, dzięki czemu możesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę w pokoju dziennym, salonie, łazience czy gabinecie.


W ofercie UMMO znajdziecie szeroki wybór lamp wewnętrznych – nowoczesnych, a przy tym stworzonych z poszanowaniem dla klasyki – co pozwoli na spójną aranżację wszystkich przestrzeni. Kinkiety Koban E czy Kuul D świetnie sprawdzają się na przykład koło lustra w łazience czy koło łóżka. Modele stojące (Koban St, Epli St) doskonale doświetlają miejsce pracy lub wypoczynku. Z kolei lampy wiszące o kilku kloszach, jak Enkel 4, Runno czy Kuglo D, pozwalają pięknie oprawić światłem wspólne posiłki przy jadalnianym stole. A to tylko próbka możliwości, jakie dają lampy UMMO. 

Nasze lampy przygotowujemy z ogromną dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane, rodzime materiały, aby zapewnić jak najwyższą jakość produktów. Lampy UMMO są ręcznie składane w naszej gdyńskiej pracowni, dzięki temu na bieżąco możemy zatroszczyć się o wykonanie naszego oświetlenia praktycznie na każdym etapie jego powstawania.

KolorBiały
KolorBiały
KolorBiały
KolorBiały
KolorBiały
KolorCzarny
Pokaż kolejne 54 produkty