O nas

desho to gwarancja jakości, oryginalności i starannej selekcji produktów. Dzięki tym cechom kupując w naszym sklepie zyskujesz pewność i spokój, a zakupione meble będą nadawać wyjątkowy charakter twojemu wnętrzu przez długie lata. desho to nie tylko sklep, to także społeczność budowana wśród miłośników designu.
Założycielką i CEO desho jest Kasia Ptak, doskonale znana w branży za sprawą stworzenia targów Warsaw Home & Contract, które w ciągu zaledwie czterech lat stały się jedną z wiodących imprez w branży wnętrzarskiej w Europie. Naturalnym kierunkiem rozwoju stał się internet, a pomysł ten dojrzewał już od wielu lat - Tworząc desho chcę nie tylko sprzedawać, ale także przez odpowiedni dobór towarów przybliżać Polakom dobry design i jego walory. Chcemy wokół sklepu tworzyć społeczność, łączącą odbiorców, projektantów czy producentów, z którymi wspólnie będziemy poszerzać ogólną wiedzę o designie. – mówi Kasia.
Niezależnie od tego czy ktoś dopiero zaczyna przygodę z designem czy jest prawdziwym koneserem meblarskiej sztuki, w desho na pewno znajdzie coś dla siebie. Jednym z głównych przekazów platformy internetowej jest jej ogólnodostępność. Szeroka gama cen sprawia, że w desho każdy znajdzie coś dla siebie, będąc jednocześnie spokojnym o jakość i dbałość wykonania. Produkty zostały podzielone na następujące kategorie – meble, kuchnia, dekoracje, oświetlenie, materiały wykończeniowe oraz selected design, czyli strefy dobrze znanej z targów Warsaw Home & Contract.
Platforma desho to oczywiście nie tylko marki znane z Warsaw Home & Contract. Sklep jest otwarty na współpracę z firmami gwarantującymi ściśle określoną jakość produktów oraz młodymi, zdolnymi projektantami, których wspiera we wchodzeniu na wyższy poziom. desho jest projektem bardzo silnie nastawionym na dynamiczny rozwój - już wkrótce w naszej ofercie pojawią marki, których do tej pory na polskim rynku nie było. Chcąc jak najlepiej przedstawić wam produkty, zbudowaliśmy własne studio fotograficzne, w którym tworzymy także propozycje aranżacji dla waszych wnętrz.