ĆMIELÓW DESIGN STUDIO

ĆMIELÓW DESIGN STUDIO

Ćmielów Design Studio to profesjonalna pracownia wzornicza i nowa marka Polskich Fabryk Porcelany “Ćmielów” i “Chodzież” S.A.  Powstała na styku, rzemiosła, przemysłu i sztuki, Z myślą o klientach poszukujących współczesnej estetyki, oryginalności i dobrego designu, łączy ponad dwustuletnie doświadczenie fabryki Cmielów z wrażliwością artystyczną współczesnych projektantów. Ćmielowska porcelana to dorobek polskiego dziedzictwa narodowego a Ćmielów Design Studio to kontynuacja tej tradycji i dorobku we współczesnej wersji.

Marka Ćmielów Design Studio istnieje od 2013 r. jej dyrektorem artystycznym jest uznany artysta ceramik Marek Cecuła, który wraz z Modus Design wprowadza nowe kolekcje.

Produkty powstające w ćmielowskim studio noszą element unikatu powstałego z procesu ręcznego modelowania, uwidoczniający dotyk i ślady autora, w formie i dekoracji.

Ćmielów Design Studio to historyczny moment dla polskiego przemysłu ceramicznego i nowe perspektywy dla rozwoju współczesnej polskiej porcelany.

KolorWielokolorowy
KolorWielokolorowy