WAZON FLY'S EYE mały / biały

Kolor
Biały
Tworzywo
Ceramika: porcelana
Styl
  • Skandynawski
Średnica
12 cm
Wysokość
16 cm

H=160 mm, W=122 mm,
Ø otwory 15 mm
Szkliwiona porcelana. Zbiornik na wodę pokryty jest glazurą od wewnątrz i na widocznej krawędzi. Kopuła pokryta jest glazurą na zewnątrz i częściowo wewnątrz.
Wyprodukowano w Polsce.

DETALE, KTÓRE DOCENISZ:
- Wazon Fly's Eye jest bezpiecznie zapakowany w ręcznie szyty piankowy worek, który stanowi świetne opakowanie na prezent.
- Kopułka i pojemnik na wodę są częściowo szkliwione, dzięki temu możesz docenić piękno "naturalnej" porcelany.
-

Wazon Fly's Eye jest wykonywany w małej manufakturze porcelany w Wałbrzychu, gdzie każda dziurka w kopółce jest wiercona ręcznie przed ostatecznym wypalaniem.
Pojemnik zawiera wystarczającą ilość wody, aby zanurzyć same końce kwiatów, dzięki czemu pod wodą nie ma liści, które mogą szybko zgnić.
- Czy wiesz, że aby kwiaty dłużej zachowały świeżość, woda w wazonie powinna być regularnie wymieniana? Pojemnik na wodę mieści ograniczoną ilość wody, aby przypominać o konieczności częstej jej wymiany.

SWW
276,00 PLN
Brak w magazynie
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D

Wazon Fly's Eye składa się z dwóch części: pojemnika na wodę i ażurowej kopuły. Kopuła pomaga aranżować kwiaty, oddzielając je i podtrzymując w poziomej pozycji. Dzięki temu każdy kwiat otrzymuje odpowiednią pielęgnację i uwagę. Mimo to wszystkie kwiaty mają ten sam pojemnik na wodę. Z zewnątrz widoczny jest tylko cienki pasek dna pojemnika, co zapewnia doskonałe wykończenie.

Wazon Fly's Eye jest idealny dla wszystkich miłośników kwiatów. Wyobraź sobie ile przyjemności sprawi układanie w nim bukietów.