Moln Tray Duży Jesion, tre

Kolor
Brąz jasny
Tworzywo
Drewno: jesion
Średnica
30 cm
Wysokość
2.5 cm

Zainspirowana księżycem i magiczną siłą jego przyciągania, taca Moln Tray sprawia, że przedmioty codziennego użytku są uporządkowane i łatwo dostępne. Prostota tej drewnianej tacy w połączeniu z zabawą cieniami i światłem - powodują że tradycyjny obiekt codziennego użytku staje się niezwykle oryginalny.

  • Niezwykle prosta forma pasująca do każdego rodzaju wnętrza.
  • Taca dostępna jest w 2 rozmiarach oraz 4 wariantach kolorystycznych: naturalny jesion, naturalny orzech amerykański, czarny oraz szary.
  • Możliwość tworzenia ciekawych kompozycji za pomocą różnych wymiarów i kolorów.
  • Naturalny, ponadczasowy i niezwykle wytrzymały materiał jakim jest drewno sprawi, że taca będzie służyć przez długie lata.
  • Możliwość przechowywania zarówno produktów spożywczych jak i drobnych przedmiotów.

Ponadczasowa i niezwykle prosta forma tacy oraz jej liczne wersje kolorystyczne i 2 rodzaje wymiarów powodują, że sprawdzi się ona we wszystkich rodzajach wnętrz - od domowych do restauracyjnych.

 

  • Tace Moln Tray wykonane są z litego drewna jesionowego oraz drewna orzecha amerykańskiego, wykończone certyfikowanym lakierem bezbarwnym (taca jesionowa i orzechowa) lub certyfikowanym lakierem kryjącym w kolorze czarnym lub szarym (taca jesionowa).

Drewno jest materiałem naturalnym i wyjątkowym. Struktura i kolor tego samego gatunku mogą się różnić na dwóch takich samych tacach.

Ostre przedmioty mogą zadrapać lub uszkodzić powierzchnię tacy; nie pozwól, aby taca była narażona na kontakt z wodą/płynami.

Nie wystawiaj tacy na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to powodować pęknięcia oraz przebarwienia.

Należy pamiętać, że ze względu na swoje właściwości naturalne, produkty drewniane mogą zmieniać kolor wraz z upływem czasu.

5907222739396
519,00 PLN
Brak w magazynie
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D