MultiGrill elektryczny Kuvins błękitny

Kolor
Błękitny
Tworzywo
Metal: aluminium
Styl
  • Prowansalski ,
  • Tradycyjny ,
  • Vintage
Szerokość
385 cm
Głębokość
256 cm
Wysokość
155 cm
Wysmakowany i wielofunkcyjny MultiGrill Kuvings to nie tylko grillowanie, ale też przygotowanie każdego rodzaju potrawy w jednym urządzeniu. Oprócz wielofunkcyjności wyróżnia go stylowy design w stylu vintage.

W zestawie są dwie płyty: śniadaniowa i głęboka. Opcjonalnie można dokupić 4 płyty dodatkowe: płaską, karbowaną, multi lub takoyaki.

Prosta obsługa

Urządzenie nie jest wymagające w obsłudze, posiada jeden suwak do ustawiania temperatury na jednym z czterech poziomów: warm, low, med, high. Wystarczy je podłączyć do gniazdka i ustawić poziom nagrzania w zależności od rodzaju przygotowywanego posiłku.

Zgrabny

Ze względu na niewielki rozmiar z pewnością dopasuje się do każdej kuchni. Z łatwością zmieści się w standardowej szafce. Może też stać na blacie urozmaicając wnętrze swoim pięknym designem.

Prosty w czyszczeniu

MultiGrill jest wyposażony w wyjmowane płyty, które są jedynymi elementami wymagającymi mycia. Można je umyć w zlewie lub w zmywarce.

Inspiracje kulinarne

Do urządzenia są dołączone dwie książki z przepisami na każdego rodzaju posiłki od kuchni europejskiej po azjatycką, a nawet przepisy na ciasta i ciasteczka.

8809597082084
590,00 PLN
W magazynie
Błękitny
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D
  • Inne produkty z tej kategorii
  • Być może spodoba Ci się także