Pieprzniczka Pepper Cone, tre

Kolor
Szary
Tworzywo
Ceramika: porcelana
Szerokość
6 cm
Wysokość
8 cm
Sól i pieprz zamknięte są w stylowej, ceramicznej formie stożka. Opatentowane rozwiązanie zapobiega zbrylaniu, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę w dozowaniu.

Sól i pieprz zamknięte są w stylowej, ceramicznej formie stożka Opatentowane, innowacyjne rozwiązanie zapewniające pełną kontrolę w dozowaniu przypraw w tej solniczce sól nigdy się nie skleja/bryluje dzięki stożkowej formie oraz działaniu grawitacji Stylowy stożek nie chłonie wilgoci, nie pozostawia śladów, pozostaje zawsze w gotowości do użycia zastosowany naturalny materiał sprawia że stożek jest łatwy do utrzymania w czystości jest to niemalże abstrakcyjny obiekt na stole, pełniący jednocześnie funkcję użytkową jak i będący dziełem sztuki Unikalna matowa porcelana dodaje wyrafinowania i elegancji Prosta a jednocześnie nieoczywista forma stożka, w połączeniu z przyjemną w dotyku, matową porcelaną nadaje tak prostej czynności, jak doprawianie potraw, unikatowych doznań.

Materiał z którego wykonano solniczkę i pieprzniczkę to naturalna, wysokiej jakości, wypalana, matowa porcelana w kolorze złamanej bieli i antracytu. Stożek antracytowy posiada wewnątrz dodatkową warstwę szkliwa ułatwiającą mycie. Po uprzednim wyjęciu dyskretnej, certyfikowanej uszczelki produkt można czyścić za pomocą metody pyrolizy oraz w zmywarce.

Zastosowana porcelana posiada matowe wykończenie dzięki unikatowej technologii opracowanej specjalnie dla marki tre.

5906395068128
109,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D
  • Inne produkty z tej kategorii
  • Być może spodoba Ci się także