68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Charleston

Kolor
Srebrny
Tworzywo
Metal: stal
Szerokość
37 cm
Głębokość
49 cm
Wysokość
11 cm

Gusta się zmieniają. Smaki się zmieniają. Ale to, co nie zmieni się nigdy to fakt, że dzięki odpowiednim sztućcom posiłek może smakować jeszcze lepiej. Zestaw sztućców Zwilling Charleston odznacza się prostą, przyjemnie powściągliwą i uniwersalną formą będąc tym samym uniwersalnym i ponadczasowym. Bez względu na nowe trendy kuchenne czy wzornicze - sztućce Charleston wpasują się w każde wnętrze subtelnie dekorując każdy stół.

Eleganckie uchwyty delikatnie rozszerzają się ku dołowi. Noże o ostrzach wykonanych z najwyższej jakości stali ostrzowej imponują optymalnym wyważeniem i poręcznością. Solidne, masywne narzędzia wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 są niezwykle trwałe, odporne na korozję i wszelkie zarysowania. Bez obaw można je czyścić w zmywarce. Ten przeznaczony dla 12 osób zestaw sztućców Zwilling Charleston to idealne połączenie praktyczności i ponadczasowego designu.

CECHHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
  • Noże z wydrążoną rękojeścią z ostrzami wykonanymi z najwyższej jakości stali ostrzowej
  • Zaokrąglone kształty o błyszczącym wykończeniu
  • Ponadczasowy, prosty design
  • Wąskie uchwyty rozszerzane ku dołowi
  • Zestaw dla 12 osób
  • Można myć w zmywarce

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

W skład zestawu wchodzą: 12 noży obiadowych, 12 widelców, 12 łyżek, 12 łyżeczek do kawy, 12 widelców do ciasta, 1 łyżkę do zupy, 2 widelce do mięsa, 2 łyżki do serwowania, 1 łyżka do sosu, 1 łopatka do ciasta, 1 łyżeczka do cukru.

WYMIARY

Długość: 49.5 cm
Szerokość: 37.5 cm
Wysokość: 5.5 cm
Masa: 3.12 kg
07168-368-0
1.449,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D