Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnego działania strony. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Kyuka Design

Kyuka Design

Kyuka Design to nie tylko piękne wzornictwo. Po japońsku ‘kyūka’ oznacza życie jako wakacje, długo oczekiwany odpoczynek. Chcemy, aby nasze produkty pomogły Ci odprężyć się, przywołać najpiękniejsze wspomnienia. Zainspirowani podróżami, naturą i sztuką japońskiego rzemiosła, zaprojektowaliśmy kolekcję naczyń, które w pierwszej kolejności posłużą jako świece, aby następnie zostać z Tobą na dłużej.


Co nas wyróżnia?


Dostępne piękno i funkcjonalność: chcemy dawać ludziom piękno, w dostępnym formacie. W naszych projektach łączymy rzeźbiarską formę z funkcją użytkową.


Lokalnie, rzemieślniczo i etycznie: nasze projekty są autorskie od pierwszego szkicu. Wykonujemy je ręcznie w niezależnym studiu w Milanówku pod Warszawą. Zrównoważona konsumpcja i minimalizacja skutków środowiskowych są dla nas niezwykle istotne, dlatego zależy nam, aby nasz produkt służył dużo dłużej niż sama świeca. Porcelana, która pozostaje po wypaleniu świecy, posłuży Ci jako puzderko na biżuterię, pojemnik na  przyprawy, sól do kąpieli a może doniczka na sukulenty. Wierzymy w Twoją kreatywność. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości: porcelany Parian oraz w pełni naturalnych składników (eko sojowy wosk, naturalne olejki, drewniane knoty).


Zen, mindfullness, hygge: odpoczynek, medytacje, spotkanie z samym sobą, w ciszy, w towarzystwie palącej się porcelanowej świecy, na bazie wosku sojowego, przy dźwięku skwierczącego bukowego knota i zapachu, który przywoła najpiękniejsze chwile. Bezcenny czas, zwłaszcza w dzisiejszym, przeładowanym bodźcami świecie. Zwolnij, odpocznij, po prostu bądź.

Kategorie
Dostawa
Kolor
Projektant
Tworzywo
Cena
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Średnica
Styl
Waga