Seletti

Seletti

Seletti to włoska marka założona 1964 roku przez Romana i Marię Seletti. Od samego początku konsekwentnie realizuje swoją misję poprzez profesjonalizm oraz kreatywność, oferując innowacyjne rozwiązania produktów codziennego użytku. To istna (r)evolucja mająca na celu nas zaskoczyć, dzięki której możemy stworzyć nasza indywidualną a czasem wręcz kontrowersyjną przestrzeń.       Produkty marki Seletti to kolorowy świat łączący nieoczywiste rozwiązania, odważny design oraz kreatywność w zastosowaniu niecodziennych produktów w codziennym użytkowaniu.

 

Takie elementy dekoracyjne sprawią, że każde wnętrze nabierze wyrazistego charakteru. Wyroby tego producenta to bogactwo możliwości – zaskocz swoich gości tym, że w salonie umieścisz lampę sufitową, będącą realistyczną repliką kopuły Bazyliki Św. Piotra w Watykanie, a w innym miejscu pokoju rzeźbę Love is a Verb, przedstawiającą kobietę w stroju kąpielowym. „Napisz” swoje imię w salonie czy sypialni za pomocą liter LED z serii Las Vegas. Podaj obiad na „kosmicznych” talerzach, które odwzorowują powierzchnię Saturna albo Neptuna.

 

Seletti to synonim tego, co zaskakujące, a jednocześnie atrakcyjne. Twórz nieszablonowe i niepowtarzalne aranżacje oraz stosuj wielobarwne dekoracje. Zapraszamy do naszego sklepu.

KolorCzarny
KolorPomarańczowy
KolorZielony
KolorBiały
KolorCzarny
KolorWielokolorowy
KolorWielokolorowy
KolorBiały
KolorBiały
KolorWielokolorowy
KolorBeżowy
KolorBeżowy
KolorBeżowy
KolorPrzezroczysty
KolorBiały
KolorZłoty
KolorWielokolorowy
KolorBrąz ciemny
1.176,36 PLN
KolorWielokolorowy
Pokaż kolejne 54 produkty