Dywan Seletti Wears Toiletpaper Lipstick Black

Kolor
Wielokolorowy
Tworzywo
Tkanina: bawełna
Szerokość
200 cm
Głębokość
280 cm

Opis produktu

Dywan z kolekcji Seletti Wears Toiletpaper to dywan, który każdego, kto na niego wejdzie, wciągnie w świat "po drugiej stronie lustra", gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Wykonany z poliestru, na bawełniano-poliestrowym spodzie, ten dywan stanie się wyjątkową ozdobą wnętrza. Dywan dostępny jest w kilku jaskrawych wzorach, których kolorystyka będzie pasowała zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i takich urządzonych w stylu bardziej klasycznym. Daj się wciągnąć w surrealny świat kolaży magazynu Toiletpaper!

Kolekcja Seletti Wears Toiletpaper to wynik współpracy słynnej włoskiej marki z magazynem Toiletpaper, założonym w 2010 roku przez artystów, Maurizio Cattelana i Pierpaolo Ferrariego, we współpracy z Micolem Talso. Magazyn został pomyślany jako rodzaj dzieła sztuki dostępnego dla wszystkich, w którym nie ma ani jednego słowa — zamiast tego są kolorowe, czasami zabawne, a czasami kontrowersyjne kolaże. W ostatnich latach fotografie opublikowane w magazynie zaczęły żyć również na produktach takich jak torby, talerze, a nawet dywany. W czerwcu 2013 roku pojawiły się nawet w oknach muzeum Palais de Tokyo w Paryżu. 
Seletti to historia wizji i ewolucji. Założona w 1964 roku włoska marka, od początku stawiała na profesjonalizm, oryginalność i innowacyjność. Produkty tej firmy rzeczywiście są wyjątkowe i niesztampowe, dlatego trudno przejść obok nich obojętnie.
Dostępne wersje:
  • Dywan Seletti Wears Toiletpaper Legs, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Fingers, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Shit, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Sea Girl, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Trumpets, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Lipsticks Black, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Two of Spades, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Lady on Carpet, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Phones, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Lipstick, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Snakes II, Dywan Seletti Wears Toiletpaper Flower with Holes
8008215180762
6.143,23 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D
  • Inne produkty z tej kategorii
  • Być może spodoba Ci się także