Alabastrowy żyrandol URANIA Konstelacja triadyczna

Kolor
Beżowy
Tworzywo
Kamień
Styl
  • Art Deco ,
  • Bauhaus ,
  • Minimalistyczny ,
  • Nowoczesny
Szerokość
49 cm
Głębokość
15 cm
Wysokość
15 cm

Powierniczek inspiracji w apollińskim orszaku było dziewięć – dlatego tworząc kolekcję Muzy, zdecydowaliśmy się ich nie rozdzielać.

Klosze czuwających nad przestrzenią Uranii zostały wykonane z naturalnego, hiszpańskiego alabastru – kruszcu o zdumiewającej zdolności do przepuszczania wiązek światła. Rozproszona w ten sposób poświata staje się niezwykle miękka i delikatna, tworząc wyjątkowo sensualną aurę w pomieszczeniu. Żyrandolowi osobliwości dodaje szlachetne niklowe wykończenie lub mosiężne, przywodzące na myśl najprawdziwsze złoto, które z czasem pokryje się urokliwą patyną i stanie się symbolem nieśpiesznie sunącego czasu.

Połączenie przypominającego marmur alabastru oraz błyszczącego w słońcu metalu odsyła do obrazu antycznego świata w całej swej okazałości. Inspirowany starożytnymi regułami harmonii, spokoju i równowagi żyrandol jest doskonałą propozycją dla wnętrz zarówno stricte klasycznych, jak i tych nowoczesnych, szukających czegoś niecodziennego. Bez względu na swoje otoczenie, wszystkie trzy Uranie z pewnością skradną obecne we wnętrzu serca i spojrzenia, jednakże – jak na szlachetne boginki przystało – w zamian podarują bezcenne poczucie komfortu przeplatanego czułą nostalgią.

5907753104168
3.938,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D