Forma do tarty w kształcie serca Ballarini Patisserie - 25 cm

Kolor
Czarny
Tworzywo
Metal: stal
Szerokość
26 cm
Głębokość
25 cm
Średnica
2 cm
Wysokość
7 cm

Seria Patisserie to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających kucharzy specjalizujących się w wypiekach ciast i słodkościach.

Szeroki asortyment, zróżnicowane wielkości, pojemności i kształty, a przede wszystkim najwyższej jakości materiały, z których formy są wykonane gwarantują nam, że pieczenie stanie się proste i przyjemne.

Wszystkie formy serii Patisserie wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznej dla zdrowia cienkiej stali, która to powleczona jest z obu stron warstwą powierzchni nieprzywierającej patentu Firmy Ballarini. Powierzchnia ta  pod nazwa CORTAN pozwala na bezstresowe pieczenie bez ryzyka przywierania ciast. Nie zawiera ona w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji a w szczególności PFOA, związków niklu czy też metali ciężkich.

Produkcja w Unii Europejskiej, we włoskiej fabryce Ballarini gwarantuje, że produkty Patisserie są bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie jakościowe normy.

Ten niebanalny kształt pozwoli Ci upiec tarte dla ukochanej osoby, a jej wygląd tylko spotęguje wrażenia smakowe. Dzięki zastosowanej powierzchni nieprzywierającej, ryzyko przywierania ograniczone jest do minimum.

Występuje w uniwersalnym rozmiarze 25 cm.

1AGD00.25
34,90 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D