Pojemnik szklany okrągły Zwilling Gusto - 1.3l

Kolor
Przezroczysty
Tworzywo
Szkło
Szerokość
21 cm
Głębokość
21 cm
Wysokość
9 cm

Jeden za wszystko: okrągły szklany pojemnik ZWILLING Gusto o pojemności 600 ml będzie zawsze pod ręką, kiedy zajdzie potrzeba przechowania, przygotowania bądź też podania produktów spożywczych oraz posiłków. Można go używać nie tylko w lodówce, ale też w zamrażarce, a w celu podgrzania potraw, bez obaw włożyć go można do mikrofalówki czy piekarnika. Dzięki jego niepowtarzalnemu designowi prezentować się będzie doskonale zarówno z kuchennej szafce, jak i na wyeksponowanej półce.

To, co nadaje temu wysokiej jakości pojemnikowi takiej wszechstronności i wytrzymałości, to mocne, odporne na temperaturę szkło, z jakiego został wykonany. Materiał ten, co niezwykle istotne przede wszystkim dla szczególnych smakoszy, nie ma smaku ani zapachu, a jego właściwości higieniczne sprawiają, że sprawdzi się również w przypadku delikatnych produktów.

Specjalna pokrywa z tworzywa sztucznego pomaga na hermetyczne przechowywanie żywności, dzięki czemu nie pochłania ona zapachów z zewnątrz oraz zabezpieczona jest przed ewentualną wilgocią.

Planują Państwo piknik bądź wycieczkę? Pojemnik ZWILLING Gusto doskonale sprawdzi się w roli transportera przekąsek. Sałatka makaronowa czy ryż z warzywami bez problemu przewiezione będą na miejsce wypoczynku, nie tracąc swojego początkowego smaku.

Szklany pojemnik ZWILLING Gusto można wraz z pokrywką czyścić w zmywarce, dzięki czemu korzystanie z niego sprawia jeszcze większą przyjemność.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • okrągły kształt
  • ochrona przed wilgocią i zapachami
  • szczelny i higieniczny
  • łatwe czyszczenie również w zmywarce

WYMIARY

Średnica: 15 cm
Wysokość: 7 cm
Pojemność: 600 ml
Masa: 0.52 kg
39506-004-0
69,00 PLN
W magazynie
+
Szczegóły produktu
Dostawa i zwrot
Model 3D